Můj bývalý FotoAteliér Proměn – zavolejte mi, jestli potřebujete portrétní foto, průkazové, dárek pro partnera, profi foto… atd. Ve volných chvílích stále ještě fotím lidi. Před Kváskem jsem měla svůj fotoateliér a focení lidí je stále moje velká vášeň.

Viadelicia – Designfood Zábřeh kvašení do jejich vymakaných sklenic je moje druhá vášeň. Mám skoro všechny druhy a velikosti. Na nejpouživanjší mrkněte v záložce E-obchod a pak dole (nějak zlobí prokliky, tak to zkuste “ručně” doklikat, omlouvám se). Kupuji i jejich krásné dárkové výrobky a pak ve skleničkách od marmelád, pomazánek peču chlebové a jiné muffiny. Kdo zavařuje může i zavařovat, i skladovat a darovat všelico. Opavdu doporučuji!

Kyselové a přátelé odborníci na vše o kvašení, pořádají přednášky, mají kurzy online, napsali praktickou kuchařku, kterou mám v E-obchodě.

Pohankový mlýn ve Frenštátě – moravská pohanková oáza u Šmajstrlů ve Frenštátě p.R. Můžete se stavit i v jejich obchůdku s milou obsluhou ve mlýně. 

Kvet lotosu v Opavě – zde se v Opavě zdravě najíte, nakoupíte speciality i klasiku a kde pořádám kurzy při znamenité kávě.

Bazalka Hradec Královécentrum dobrých věcí (i mých kuchařek) s vegetariánskou, veganskou a raw restauraci a specializovaným bio obchodem. Pořádají zajímavé akce, i moje kurzy a přednášky.

www.mamincinyrecepty.cz – recepty na všelijaké pečení a vaření o s fotopostupy. Najdete tam i moje kváskové.

KDS Sedlčany  – nože na chleba, pečivo i kuchařské a řeznické od tradiční české firmy KDS Sedlčany. U mě si můžete na 50 druhů nejpouživanějších vyzkoušet a hned i zakoupit.

Svobodný vysilačrádio, kde se dozvíte jiné pohledy na situaci.

Webtržiště – přehled zajímavých akcí. Dozvíte se i jací trhovci budou na akci.

0
    0
    Váš košík je prázdnýZpět na seznam zboží