Takto se se mnou můžete setkat po celé republice. Na různých slavnostech, trzích, jarmarcích nebo na kurzech.  Viz záložka AKTUALITY. Přijďte ochutnat, co jsem právě napekla, ovonět koření nebo pomíchat Kváska. Z kurzu si odnesete vlastnoručně udělané těsto na chleba. Kurz může být i ve vaší kuchyni jen pro vás a vaše blízké. Viz záložka KURZY.  Těším se na setkání s vámi !

             

 

Křest 1. Kváskového kalendáře 18.8.2018 v 18.18 hod. v Červeném Kostelci

 

 

 

 

 

 

Přijala jsem pozvání do internetové televize www.CestyKSobe.cz. Rozhovor o mě, kvásku, kuchařkách a všeho kolem  je zde. Další vysílání z televizí jsou v záložce “Videa”.

 

 

Kvásek a kuchařka měla úspěch i na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodu v říjnu 2016, 2017. V pátek i v sobotu jsem vedla workshop, kde si mohli zájemci uhníst svůj chleba, odnést kvásek a praktické informace o něm.

 

 

 

Křest Kváskové kuchařky na Bioslavnostech firmy PRO-BIO ve Starém Městě p.S. 9.7.2016. Zde je videoklip Zuzany Halamové. Opět 15.7.2017 se můžeme na Bioslavnostech setkat. Přijeďte určitě, mají program pro každého, děti i rockery, exkurze do mlýna, na farmy, hudba, jídlo, informace, nákupy, prima lidičky z firmy…

 

 

GFF Olomouc 2016. V Pevnosti Poznání si mohl v sobotu každý připravit těsto na svůj kváskový chleba. V neděli jsme byli s kváskem na Výstavišti a já i chvíli v Českém rozhlase v odpoledním vysílání z festivalu.

 

 

 

Naše 2. Olomoucké chlebohnětení v létě 2016 u orloje – 118 rukou a 3 nožky!!!

 

 

 

 

Naše 1. Olomoucké chlebohnětení na jaře 2016111 rukou uhnětlo jeden chleba! Upekla jsem ho a byl výýýborný! Jak se správně hněte mi předvedla bývalá profi pekařka paní Olga Graciasová – natočila jsem s ní video.

 

 

 

 

 

 

S kváskem a kuchařkami jsme častými návštěvníky Farmářských trhů. V Olomouci, Šternberku, Kroměříži…

 

 

 

 

V červnu 2016 v Brně na Zelňáku na Festivalu jahod a třešní s jahodovými noži.

 

 

 

 

 

V Holešově na Dnech pro zdraví na jaře 2016,17 i 18. Děkuji za milá setkání a atmosféru.

 

 

 

 

 

Čokoládový festival 2015, 2016 i 2017 Olomouc v Šantovce. Foto je z r.2016, kdy si s Ditou Vojnarovou z Českého rozhlasu povídáme o kvásku. Poslechněte si nepřipravovaný rozhovor. Podívejte se zde na videoklip kamerou Zuzany Halamové v r.2016. Nebo kamerou Pavla Zimka v r. 2015 zde.

 

 

Garden Food Festival poprve v Olomouci 2015 a já ještě za firmu – Z kvásku.

 

 

 

 

Jako fotografka i kvásková pekařka na předposledním Country bále Bohemian Fantasy v Olomouci v r.2015

 

 

 

 

 

Při fotografování v kostýmech na hradě ve Šternberku 2015 se “hlásím” i ke kvásku.