Takto se se mnou můžete setkat po celé republice. Na různých slavnostech, trzích, jarmarcích nebo na kurzech.  Přijďte ochutnat, co jsem právě napekla, ovonět koření, pomíchat Kváska, nebo se pomazlit s kváskovým kocourem. Z kurzu si odnesete vlastnoručně udělané těsto na chleba. A může být i ve Vaší kuchyni jen pro Vás. Těším se na setkání kdekoliv!

             

 

Křest 1. Kváskového kalendáře 18.8.2018 v 18.18 hod. v Červeném Kostelci

 

 

 

 

 

 

Přijala jsem pozvání do internetové televize www.CestyKSobe.cz. Rozhovor o mě, kvásku, kuchařkách a všeho kolem  je zde. Další vysílání z televizí jsou v záložce „Videa“.

 

 

Kvásek a kuchařka měla úspěch i na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodu v říjnu 2016, 2017. V pátek i v sobotu jsem vedla workshop, kde si mohli zájemci uhníst svůj chleba, odnést kvásek a praktické informace o něm.

 

 

 

Křest Kváskové kuchařky na Bioslavnostech firmy PRO-BIO ve Starém Městě p.S. 9.7.2016. Zde je videoklip Zuzany Halamové. Opět 15.7.2017 se můžeme na Bioslavnostech setkat. Přijeďte určitě, mají program pro každého, děti i rockery, exkurze do mlýna, na farmy, hudba, jídlo, informace, nákupy, prima lidičky z firmy…

 

 

GFF Olomouc 2016. V Pevnosti Poznání si mohl v sobotu každý připravit těsto na svůj kváskový chleba. V neděli jsme byli s kváskem na Výstavišti a já i chvíli v Českém rozhlase v odpoledním vysílání z festivalu.

 

 

 

Naše 2. Olomoucké chlebohnětení v létě 2016 u orloje – 118 rukou a 3 nožky!!!

 

 

 

 

Naše 1. Olomoucké chlebohnětení na jaře 2016111 rukou uhnětlo jeden chleba! Upekla jsem ho a byl výýýborný! Jak se správně hněte mi předvedla bývalá profi pekařka paní Olga Graciasová – natočila jsem s ní video.

 

 

 

 

 

 

S kváskem a kuchařkami jsme častými návštěvníky Farmářských trhů. V Olomouci, Šternberku, Kroměříži…

 

 

 

 

V červnu 2016 v Brně na Zelňáku na Festivalu jahod a třešní s jahodovými noži.

 

 

 

 

 

V Holešově na Dnech pro zdraví na jaře 2016,17 i 18. Děkuji za milá setkání a atmosféru.

 

 

 

 

 

Čokoládový festival 2015, 2016 i 2017 Olomouc v Šantovce. Foto je z r.2016, kdy si s Ditou Vojnarovou z Českého rozhlasu povídáme o kvásku. Poslechněte si nepřipravovaný rozhovor. Podívejte se zde na videoklip kamerou Zuzany Halamové v r.2016. Nebo kamerou Pavla Zimka v r. 2015 zde.

 

 

Garden Food Festival poprve v Olomouci 2015 a já ještě za firmu – Z kvásku.

 

 

 

 

Jako fotografka i kvásková pekařka na předposledním Country bále Bohemian Fantasy v Olomouci v r.2015

 

 

 

 

 

Při fotografování v kostýmech na hradě ve Šternberku 2015 se „hlásím“ i ke kvásku.